Girstutis – Kauno kultūros centro dalis

Girstutis – Kauno kultūros centro dalis

Beveik prieš pusę metų savo internetinėje svetainėje paskelbėme informaciją apie vykdysiamą Kauno kultūriniam pasauliui svarbią reorganizaciją – pradėtas Girstučio kultūros centro prijungimas prie Kauno kultūros centro.

Tokio Kauno miesto savivaldybės Tarybos priimto sprendimo tikslas – mažinti valdymo išlaidas, racionaliau ir efektyviau naudoti turimus išteklius.

Tiesa, jog visi pokyčiai užtrunka. Taip buvo ir mums. Turėjome atlikti daugybę svarbių užduočių, priimti nelengvus užkulisinius sprendimus tam, jog dvi įstaigos galėtų sklandžiai veikti po vienu bendru – Kauno kultūros centro – pavadinimu.

Kol kas daug pasikeitimų pas mus besilankantieji nejunta – juk kultūrinės ir meninės veiklos misijos išlieka. Du istoriniai pastatai su savo palikimu ir grožybėmis – taip pat.

Taigi, Girstutis niekur nedingo ir nedings. Jis nuo šiol tik vadinsis kitu – Kauno kultūros centro Girstučio padalinio – vardu, o kviesdami pas save į centrą, suteiksime galimybę rinktis erdves dviejuose adresuose: Vytauto pr. 79 bei Kovo 11-osios g. 26.

Mes jau apsipratome tapimo viena šeima idėja, tačiau kiekvienas padalinys išlaiko ir dalį nepriklausomybės.

Norėdami aiškiai atskirti dviejų padalinių veiklą, šią „Facebook“ paskyrą ir toliau naudosime Kauno centre įsikūrusio pagrindinio Kauno kultūros centro padalinio informacijai talpinti.

Girstučio padalinio naujienas sekti kviečiame Girstutis „Facebook“ paskyroje bei interneto svetainėje www.girstutis.lt.

Iki susitikimo išsiplėtusiame ir tik dar daugiau gražių kultūrinių renginių siūlančiame Kauno kultūros centre!

 

Praleisti turinį
This site is registered on wpml.org as a development site.