Apie mus

KKC Girstutis – kultūros ir meno renginių vieta Kauno mieste.

Lankomiausia KKC Girstučio erdvė – Didžioji salė, kurioje įrengta beveik 500 sėdimų vietų žiūrovams. Šioje salėje ištisus metus vyksta koncertai, spektakliai, festivaliai ir kiti renginiai. I-ojo bei II-ojo aukštų fojė reguliariai rengiamos parodos, be to, šiose erdvėse mūsų renginių žiūrovai turi galimybę maloniai reflektuoti apie matysimą ar matytą renginį, pastate įrengtoje kavinėje išgerti puodelį arbatos ar kavos.

Mielai kviečiame ir į moderniai įrengtas repeticijų (baleto) bei edukacijų sales. Visos KKC Girstučio erdvės kruopščiai prižiūrimos: sistemingai stengiamės jas atnaujinti – kurti tokias erdves, kurios būtų pažangios, jaukios bei patrauklios ir renginių dalyviui, ir žiūrovui.

Girstutis salė
Apdovanojimai
Foje, pilnos stovinčių žmonių, nuotrauka.
Koncertų salėje sėdinčių ir žiūrinčių pasirodymą, žmonių nuotrauka.
Teatro apdovanojimų statulėlių nuotrauka.

Nors didžiąją mūsų erdvių užimtumo dalį lemia užsakovų organizuojami renginiai, galime džiaugtis ir pačių inicijuotais projektais. Vienas iš jų – 2022 m. įgyvendintas žmonėms nuo 55-erių metų skirtas projektas, kurio metu dalyviai, besimankštindami bei užsiimdami meno veiklomis, tobulino savo gabumus, fizinę ir psichologinę sveikatą – gerino savijautą. 2023 m. jau 44-ąjį kartą organizavome tradiciniu tapusį festivalį „Lietuvos teatrų pavasaris“, kuriame dalyvavo mūsų pakviesti profesionalūs Lietuvos teatrai, savo išpuoselėtais repertuarais džiuginę pavasarėjančio Kauno miesto žiūrovus.

Nuo 2022 m. esame Kauno kultūros centro dalis. Oficialiai – Kauno kultūros centro Girstučio padalinys, bet mums visai patinka vadintis ir trumpesniu vardu – KKC Girstučiu.

Šioje interneto svetainėje rasite KKC Girstučio repertuarą, naujienas, informaciją apie mūsų erdves. Norėdami sužinoti daugiau apie Kauno kultūros centrą, jo veiklą bei siekius, apsilankykite  www.kaunokulturoscentras.lt.

Girstutis – Kauno kultūros centro dalis

2022 metais įvykdyta Kauno kultūros centrui svarbi reorganizacija – Girstučio prijungimas prie Kauno kultūros centro.
Daugiau informacijos apie Girstučio ir Kauno kultūros centro susijungimą.
Praleisti turinį
This site is registered on wpml.org as a development site.