Naujienos

Spalis – senjorų mėnesis. Šia proga KKC Girstučio padalinyje kviesime senjorus į nemokamą paskaitų ciklą apie bites. Dr. Algirdo  Amšiejaus dukra Kauno kolegijos Medicinos fakulteto lektorė Laura Baumann pristatys ciklą paskaitų apie bičių gyvenimą, bičių surinktus produktus, jų farmakologines savybes...
  • 2023-09-27
Spalis – senjorų mėnesis. Šia proga KKC Girstučio padalinyje kviesime senjorus į nemokamą kamuolių terapiją. Kamuolių terapija – tai unikali, žaisminga, puikias emocijas skatinanti mankšta, kurios metu juda visas kūnas, lavinama ištvermė, lankstumas, pusiausvyra, koordinacija. Užsiėmimus ves kamuolių terapijos trenerė,...
  • 2023-09-27
Beveik prieš pusę metų savo internetinėje svetainėje paskelbėme informaciją apie vykdysiamą Kauno kultūriniam pasauliui svarbią reorganizaciją – pradėtas Girstučio kultūros centro prijungimas prie Kauno kultūros centro.
  • 2023-07-21
Šimtmečio Lietuvos dainų šventę pasitinkame žodžiais kad giria žaliuotų, kviesdami juos suprasti ne kaip šūkį, o kaip mūsų bendruomenės tikslą. Kaip pareigą suvokti, kas ir kodėl tą girią prieš šimtmetį pasodino, ir kaip būtinybę ją išsaugoti tiems, kurie kartu su šia giria žaliuos po mūsų.
  • 2023-07-12
Šių metų balandžio 1-28 dienomis pavasarį sutikti su spektakliais jau 44-ąjį kartą kvietė festivalis „Lietuvos teatrų pavasaris“! Festivalio organizatoriai: Kauno kultūros centro Girstučio padalinys bei Kauno miesto savivaldybė.
  • 2023-06-01
Praleisti turinį
This site is registered on wpml.org as a development site.