WHITE & BLACK. The Magic of Piano (live show)

Renginio plakatas, kurio fonas juodas ir apšviesti instrumentai- fortepijonas ir violančelė. Ant plakato užrašyta "White Black the magic of piano Vyrtautas Lukočius fortepijonas, Kornelija Kupšytė violančelė (Metallica, Queens, Michel Jackson, Elvis Presley, Elton John, Sting, Scorpions, The Eagles, Bon Jovi, George Michael, U2, Roxette)"

WHITE & BLACK. The Magic of Piano (live show)

Lietuvos padangėje gimė unikalus projektas, kuriame klasikinė muzika susijungė su populiariąja ir virto magišku muzikos ir šviesų šou!

METALLICA, QUEEN, MICHAEL JACKSON, ELVIS PRESLEY, U2, ELTON JOHN, STING, SCORPIONS, ROXETTE, BON JOVI, GEORGE MICHAEL, THE EAGLES, GUNS N’ ROSES

Koncerte skambės šių ir kitų pasaulinio garso grupių populiariausi kūriniai, atliekami fortepijonu ir violončele. Magijos ir autentikos renginiui suteiks bei įsimintiną atmosferą kurs specialiai šiam šou parinkti apšvietimo bei lazerių efektai, kurie užburs ir nuneš jus į kerintį muzikos ir šviesų pasaulį. Pasirodymas, kuriame žiūrovai išgirs unikaliai aranžuotus gerai visiems žinomus kūrinius, nepaliks abejingo nė vieno.

Kūrinius fortepijonu atliks Vytautas Lukočius, violončele – Kornelija Kupšytė.

Vytautas Lukočius – garsus pianistas, dirigentas ir pedagogas. Vytautas visuomenei puikiai pažįstamas ne tik kaip charizmatiškas įvairių televizijos projektų dalyvis, bet ir kaip „Vilniaus sinfoniettos“ ir VDU kamerinio orkestro vadovas, Lietuvos kamerinio orkestro dirigentas, tarptautinių konkursų laureatas, įvairių muzikos  festivalių ambasadorius.

Kornelija Kupšytė – jauna ir talentinga muzikantė, jaunosios kartos solistė, kurios perspektyvumu neabejoja nei muzikos mėgėjai, nei profesionalai. Tarptautinių konkursų prizinių vietų laimėtoja, aktyviai dalyvaujanti žymiausių violončelininkų, tokių kaip David Geringas, Giovani Sollima, Bruno Cocset ir kiti, meistriškumo kursuose. Korneliją galima išvysti aktyviai koncertuojančią tiek Lietuvos, tiek užsienio didžiosiose scenose.

WHITE & BLACK. The Magic of Piano – visiems geros muzikos ir kokybiško laisvalaikio mylėtojams!

Durys atidaromos: 1 val. iki renginio
Renginio trukmė: ~ 1 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: nėra

Norint įsigyti daugiau nei 15 bilietų, prašome kreiptis info@kakava.lt

INFORMACIJA
 • Data
  Data

  Gruodžio 13 diena

 • Pradžia
  Pradžia

  18:30 val.

 • Trukmė
  Trukmė

  ~ 1 val. 30 min. (be pertraukos)

 • Kaina
  Kaina

  Nuo 29,39 € iki 40,39 €

INFORMACIJA
 • Data
  Data

  Gruodžio 13 diena

 • Pradžia
  Pradžia

  18:30 val.

 • Trukmė
  Trukmė

  ~ 1 val. 30 min. (be pertraukos)

 • Kaina
  Kaina

  Nuo 29,39 € iki 40,39 €

Kūrybinė komanda

Fortepijonas - Vytautas Lukočius

Violončelė – Kornelija Kupšytė

Praleisti turinį
This site is registered on wpml.org as a development site.