„Pavasario paukščių balsai“: „Baltasis Kiras“, „Baltos varnos“, Darius Žvirblis

Renginio plakatas, kuriame pavaizduoos Baltojo Kiro, Baltųjų Varnų ir Dariaus Žvirblio nuotraukos. Ant plakato užrašyta "Nuotaikingas koncertas Pavasario paukščių balsai"

„Pavasario paukščių balsai“: „Baltasis Kiras“, „Baltos varnos“, Darius Žvirblis

Darius Žvirblis – vienas įdomiausių dainų kūrėjų Lietuvoje. Dainų autorius ir atlikėjas, grojęs klaipėdiečių alternatyvaus roko grupėje „ATIKA“. Su grupe įrašė ir išleido 8 studijinius albumus, sugrojo daugiau nei 800 koncertų bei sukūrė tokius roko klasika tapusius kūrinius kaip „Tu Esi (Ir Šito Gana)“, „Ilsėkis Ramybėj“, „Po Visko“ ir kitus. Šiuo metu tęsia solinę veiklą. Aktyviai koncertuoja vienas ir su naujai suburta komanda. Ne kartą tituluotas „geriausiu visų laikų Lietuvos dainų kūrėju”, Darius Žvirblis koncerte „Pavasario paukščių balsai“ padovanos neužmirštamas akimirkas ir pakvies į spalvingą poetinės kalbos pasaulį, paskleis žodžio ir melodijos magiją.

Kitas ne mažiau ryškus atlikėjas Lietuvos scenoje – grupės „Baltasis Kiras“ lyderis Tautvydas Augustinas. Kiekvienas susitikimas su atlikėju priverčia nusišypsoti dažną klausytoją. Savo kūryboje atlikėjas apdainuoja svarbius žmones ir reiškinius. „Ji (kūryba) eina išvien su jausmu, kuris veda link savojo lizdo – namų, kuriuose visada nesveikai gera ir ramu. Mes tik padedam vieni kitiems keliauti per šitą skubėjimą, kuris ne lyg azartinis lošimas po truputį pasiglemžia gebėjimą išlikti žmogumi. Muzika padeda neužsimiršti ir judėti tikriau“ – sako Tautvydas kviesdamas į koncertus.

Grupės „Baltos varnos“ niekam atskirai pristatyti nereikia. Šviesiaplaukės seserys dvynės Milda Andrijauskaitė-Bakanauskienė ir Teresė Andrijauskaitė ryškiai spindėjo įvairiuose muzikiniuose projektuose, dainavo žiūrovų pamėgtas dainas – „Dalija“, „Namų dvasia“. Merginų kūryboje netrūksta švelnumo bei improvizacijų, viską įvelkant į folk‘o rūbą, kurį jau nuo pirmųjų akordų atpažįsta kiekvienas muzikinį unikalumą vertinantis klausytojas.

Į „Pavasario paukščių koncertus“ kviečia geros muzikos ekspertai „Bardai LT“.

Durys atidaromos: 17:00
Renginio trukmė: 1val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 7 metų amžiaus (imtinai, neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Geros muzikos ekspertai, VŠĮ
Antakalnio g. 39-15, Vilnius, Lietuva
Įmonės kodas 303832852
El. paštas: vitalijus@gme.lt
Telefono nr.: +37068584897
Interneto puslapis: www.gme.ltINFORMACIJA
 • Data
  Data

  Kovo 17 diena

 • Pradžia
  Pradžia

  18:00 val.

 • Trukmė
  Trukmė

  1 val. 30 min. (be pertraukos)

 • Kaina
  Kaina

  Nuo 16,36 € iki 26,46 €

INFORMACIJA
 • Data
  Data

  Kovo 17 diena

 • Pradžia
  Pradžia

  18:00 val.

 • Trukmė
  Trukmė

  1 val. 30 min. (be pertraukos)

 • Kaina
  Kaina

  Nuo 16,36 € iki 26,46 €

Atlikėjai

Darius Žvirblis

Grupė „Baltasis Kiras“

Grupė „Baltos varnos“

Praleisti turinį
This site is registered on wpml.org as a development site.