A|CH PREMJERA ”JAUNYSTĖ”

Spektaklio plakatas, kuriame moteris sėdi ant grindų ir pučia gumos burbulą.

Šokio spektaklis ”JAUNYSTĖ”

Spektaklyje dalyvauja 21 artistas.

Šokio spektaklis „Jaunystė, arba scenarijai pagal kuriuos gyvena tėvai ir vaikai“ jau tapo besibaigiančio A|CH teatro sezono išskirtine premjera, sulaukusia anšlagų ir stiprių publikos emocinių reakcijų. Premjerinis spektaklis toliau tęsia savo kelionę po Lietuvą ir į žiūrovų širdis ir naujajame, jau 24-ajame teatro sezone.

Spektaklyje, kurio centrinė teminė ašis – ne visada paprasti tėvų ir vaikų santykiai, pirmą kartą susipynė net trys šokio žanrai: klasikinis baletas, šiuolaikinis-modernus šokis ir gatvės šokiai. Taip pat, pirmą kartą A|CH teatro istorijoje vienoje scenoje vaidmenis kuria žinomi, patyrę scenos meno meistrai, baleto solistai, aktoriai, šokėjai ir 13-16 metų vaikai, gabiausieji baleto, šokio ir vaidybos meno mokyklų mokiniai.

Spektaklio „Jaunystė“ siužete persipina šešių šeimų gyvenimo fragmentai ir susiduria du pasauliai – vaikų ir suaugusiųjų.  Tai kontrastinga psichologinė tragikomedija, kurioje šiuolaikiškos šeimyninio gyvenimo dramos perteikiamos šokio kalba, skambant galingai Johano Sebastiano Bacho muzikai.

Kalbėdama apie naująjį šokio spektaklį „Jaunystė” A. Cholina pabrėžia: „Man visada buvo įdomu priartėti prie tiesos apie gyvenimą, tyrinėjant įvairius santykių tarp žmonių aspektus. Tėvų ir vaikų santykiai – sudėtingiausia bendravimo tarp žmonių forma. Šeimos kuriamos pagrinde jaunystėje, taigi, dauguma tampa tėvais patys dar būdami vaikai…

Šis spektaklis – tai savotiškas meno terapijos seansas, kuris leidžia pažvelgti į šeimos gyvenimo vidų. Šiuo savo darbu noriu paskatinti suaugusius pasižiūrėti į vaikus kaip į lygiavertes asmenybes ir pamatyti juose jų atsineštą savitumą.  Tikiuosi, kad spektaklyje pamatyti šeimų elgesio modeliai privers susimąstyti ir inspiruos keistis…”

Spektaklio „Jaunystė“ stiprus paveikumas ir gebėjimas giliai paliesti žiūrovų širdis yra įvertintas ir tyrimais – emocijų matavimo eksperimente, kuriame dalyvavo dešimtys spektaklio žiūrovų, o jų reakcijas analizavo patyrę analitikai ir psichologai, spektaklio poveikis įvardintas kaip neginčyjamai stiprus, transformuojantis, skatinantis ne tik didžiulį estetinį malonumą ir džiaugsmą, bet ir susimąstymą bei žiūrovų savirefleksiją apie savo pačių santykius su artimaisiais.

Trukmė: 105 min., be pertraukos
pagal Johano Sebastiano Bacho muziką

INFORMACIJA
 • Data
  Data

  Gruodžio 29 diena

 • Pradžia
  Pradžia

  19:00 val.

 • Trukmė
  Trukmė

  1 val. 45 min. (be pertraukos)

 • Kaina
  Kaina

  200 €

INFORMACIJA
 • Data
  Data

  Gruodžio 29 diena

 • Pradžia
  Pradžia

  19:00 val.

 • Trukmė
  Trukmė

  1 val. 45 min. (be pertraukos)

 • Kaina
  Kaina

  200 €

Kūrybinė komanda

Režisierė-choreografė ir libreto autorė – Anželika Cholina

Scenografas – Marijus Jacovskis

Kostiumų dailininkė – Olga Filatova-Kontrimienė

Šviesų dailininkas – Eugenijus Sabaliauskas

Šukuosenų ir grimo dailininkė – Dalia Žakytė-Bučienė

Pedagogė-repetitorė – Živilė Baikštytė

Praleisti turinį
This site is registered on wpml.org as a development site.