Tik suaugusiems

Teatras Atviras ratas I Vilniaus miesto teatras
Data
Spalio 02 d. 18:00
 
Bilietų kainos
15  €
Režisierius

   Justas Tertelis

Aktoriai

Aldona Vilutytė, Vesta Šumilovaitė, Gelminė Glemžaitė, Dalius Skamarakas, Rokas Petrauskas, Arnas Ašmonas

Nuotraukos iš spektaklio

Žiūrovai į spektaklį įleidžiami su galimybių pasu.
Teatro Atviras ratas spektaklis “Tik suaugusiems” (rež. Justas Tertelis), turėjęs vykti 2020 m. lapkričio 19 d., 2021 m. gegužės 19 d., perkeliamas į 2021 m. spalio 2 d. Galios įsigyti bilietai.
Atsiprašome už nepatogumus, ir iki susitikimo teatre!
Daugiau informacijos: el. paštu info@atvirasratas.lt arba tel. 8 616 02332

"Kultūros išlieka tik tiek, kiek mes sugebame jos perduoti savo vaikams."

J.

Naujausia Teatro Atviras ratas I Vilniaus miesto teatro premjera “Tik Suaugusiems” - Justo Tertelio režisuotas teatrinis - kūrybinis tyrimas, ieškantis atsakymo į klausimą - kaip ir kada mes iš vaikų tampame suaugusiais? Kaip ir kada mes užaugame? Ir į kokį paradoksalų, bei tragikomišką pasaulį patenka suagusieji bandantys šiandien mūsų visuomenėje užauginti vaikus?
Ką išvis šiandien reiškia būti suaugusiu? Ar užtenka tik peržengti nustatytą biologinę 18 metų amžiaus ribą ir jau esi pasiruošęs prisiimti visas atsakomybes, kurias gauname įžengę į “suaugusiųjų pasaulį” - teisę balsuoti, dalyvauti valstybės gyvenime, teisę vairuoti, svaigintis ir būti atsakingam už savo veiksmus?
Nuostabi talentingų, teatro žiūrovams gerai pažįstamų, aktorių komanda meistriškai žongliruodama pjesėje pateikiamomis temomis, atpažįstamų ir įtaigių veikėjų pagalba atgręžia veidrodį į mus pačius. Tragikomiškų situacijų, į kurias patenka spektaklio veikėjai, įvairovė neleis nuobodžiauti ir kvies įsitraukti į procesą ieškant atsakymo - koks žmogus gali užaugti šiandieninėje visuomenėje? Ir kas už tai atsakingas? Ar išvis kas nors gali būti už tai atsakingas?
“Tik Suaugusiems” - tai naujausia Justo Tertelio pjesė, tęsianti teatro laboratorijos “Atviras ratas” tradiciją dirbti su lietuviška dramaturgija ir kalbėti atvira teatrine kalba. Šio teatro žiūrovams itin gerai pažįstamas “Atviro rato” braižas - per sceninį grynumą ir paprastumą, aktorių vaidmenis ir kasdienybės atpažįstamumą scenoje, kurti dialogą su publika kviečiant juos permąstyti, įsitraukti ir kartu išgyventi šiai dienai aktualias, bet visuomenėje neišsakytas temas.

Kviečiame mėgaujantis teatru atpažinti save!

Dramaturgija: Justas Tertelis

Scenografija ir kostiumai: Laura Luišaitytė
Muzika: Jokūbas Tulaba

Premjera 2019 m. lapkričio 13 d.

Spektaklį dalinai finansuoja: Lietuvos kultūros taryba

Ket, 2020-04-09 18:28