Kasos tel.: 837 454480
Kasa dirba - II-VI 14-18 val. ir 2 val. prieš renginį.
Kasoje atsiskaitoma tik grynaisiais pinigais.

Pyp Pyp

Keistuolių teatras
Data
Gegužės 13 d. 11:00
 
Bilietų kainos
6  €
Režisierius

Scenarijaus autorius ir režisierius - Aidas Giniotis
Scenografijos ir kostiumų dailininkė - Ramunė Skrebūnaitė

Aktoriai

Judita Urnikytė
Danas Kamarauskas
Mantas Zemleckas
Jonas Šarkus
Jurgis Marčėnas

Nuotraukos iš spektaklio

Atsižvelgiant į LR Vyriausybės sprendimą pranešame apie 2020 m. kovo 13 d. numatytų spektaklių „Pyp Pyp“ ir  „Varnas“ rodymo atšaukimo.
Abu spektakliai YRA NUKELIAMI į 2020 m. GEGUŽĖS 13 d.
Bilietai į renginius galios tie patys.

Norint grąžinti bilietus:
PINIGŲ GRĄŽINIMAS:

* Bilietus į Keistuolių teatro spektaklius galite grąžinti jų įsigijimo vietose :

- fizinėje Tiketos kasoje arba internetu www.tiketa.lt (dvi savaites po numatytos renginio datos), renginių vietų kasose; Norint grąžinti bilietus pildyti formą https://forms.gle/Ka3jiXzvUZqDZdic8

- jei bilietus įsigijote www.bilietai.keistuoliai.lt -grąžinimas bus atliekamas nuo balandžio 18 d. Daugiau informacijos www.keistuoliai.lt ir keistuoliai@keistuoliai.lt

- jei bilietus įsigijote renginio vietos kasoje - kreipkitės ten.

Prašome kantrybės ir linkime sveikatos.

Jūsų Keistuoliai

Muzikinis spektaklis vaikams pagal D.Bisseto pasakas - „Pyp pyp!“

Donaldas Haroldas G. Bissetas (1910-1955) - žinomas anglų rašytojas, aktorius, TV laidų kūrėjas, animacinių filmų scenarijų autorius. Legendinis anglų rašytojas, sukūręs daugiau kaip keturiasdešimt knygų vaikams. Nonsenso stiliumi parašytos pasakos mirgėte mirga įvairiausiomis keistenybėmis ir netikėtumais, kelia skaitytojams juoką ir verčia stebėtis, nes išmoningasis autorius įprastą pasaulį vaizduoja nerimtai, tiesiog „aukštynkojiškai." Jo trumpos ir keistos pasakos atgimė pirmuosiuose Keistuolių teatro spektakliuose vaikams - "Kitą kartą" ir „Aukštyn kojom“. Visi jau puikiai pažįsta sraigę Olaivą, paršiuką, kuris norėjo skraidyti, varną Albertiną, piktą dėdę, žiogą Sendį ir daugelį kitų personažų, bet knygoje dar liko daug keistų pasakų gyventojų, kurie norėtų susidraugauti su vaikais. Taigi, su savo keistom istorijom ir nuotykiais pasidalinti kvies žąsinėlis Viljamas, skruzdė Marta, savo kūrybos dainą atliks ir karvė Taškė, o savo ištverme galinėsis vabalas ir buldozeris, vardu Bačas.
 

Su jaunų aktorių komanda režisierius bandys kiek netikėtas D.Bisseto pasakas paversti nepamirštamų nuotykių muzikine kelione, į kurią galės leistis tiek vaikai, tiek suaugę. Juk visi kartais pasiilgstame stebuklų ar dainų, visi slepiamės nuo keistų baimių arba ieškome naujų draugų. Štai taip panašiai susimąstė ir žąsinėlis Vilis: „Kaip būtų gera, jei kas nors man pasakytų Pyp pyp!“ Balandžiai burkavo, antys kvaksėjo, o varnos medžių viršūnėse karkė. Bet niekas, visiškai niekas nesakė jam: „Pyp pyp“.

Spektaklis  rekomenduojamas vaikams nuo 4 metų.

Trukmė: 1 val.

Registracija https://kulturospasas.emokykla.lt/renginiai/renginys/1910

arba gintare@keistuoliai.lt

 

Ant, 2020-03-17 12:50