Smegenų istorija

Domino teatras
Data
Sausio 22 d. 18:00
 
Bilietų kainos
17-22  €
Režisierius

Sakalas Uždavinys

Aktoriai
 
Lina Rastokaitė
Sakalas Uždavinys
 

Žiūrovai įleidžiami su Galimybių pasu ir  privalo  viso renginio metu dėvėti ne žemesnio kaip FFP2 lygio respiratorius, dengiančius nosį ir burną.

Interaktyvi komedija „2 smegenų istorija“, paremta itin populiaraus JAV santuokos konsultanto Marko Gangoro (Mark Gungor) per daugybę praktikos metų surinkta medžiaga, – nepaprastai šmaikšti iliustracija tų skirtumų, kurie neabejotinai kiekvieną dieną ramybės neduoda daugybei porų.

Vieno vyro ir vienos moters dialogas atskleis, kur vyrai mėgsta pasislėpti nuo savo žmonų, kaip be pykčio priversti savo partnerį padaryti tai, ko nori, o svarbiausia, kodėl meilės problemos dažniausiai slypi ne širdyje, o galvoje.

Pasinaudojant neišsemiamomis šiuolaikinių technologijų galimybėmis sukurta scenografija šią interaktyvią komediją paverčia neabejotinai moderniausiu kūriniu Lietuvos teatro scenoje, leidžiančiu žiūrovui pamesti aiškią ribą tarp realybės ir iliuzijos, bei visu vyrišku ar moterišku protu pasinerti į jaudinančią ir intriguojančią kelionę po priešingos lyties pasaulį.

Interaktyviame šou-komedijoje pasirodo Linos Rastokaitės ir Sakalo Uždavinio pora. Žiūrovai įleidžiami su Galimybių pasu ir privalo dėvėti medicinines veido kaukes arba respiratorius.

Spektaklio trukmė: 2 val.

Pertrauka: 15 min.

Kakava.lt: 
https://kakava.lt/pirkti-bilietus/1047/5314

Ant, 2021-12-21 21:09