Kasos tel.: 837 454480
Kasa dirba: II-VI 15-18.30 val.
Kasoje atsiskaitoma tik grynaisiais pinigais.

Tobuli melagiai

Domino teatras
Data
Gegužės 02 d. 18:30
 
Bilietų kainos
15-22  €
Režisierius

Dainius Kazlauskas

Aktoriai

Eva – Miglė Polikevičiūtė, Renata Kutinaitė
Rokas – Eimutis Kvoščiauskas, Tomas Žaibus
Karlota – Emilija Latėnaitė - Beliauskienė
Lelė – Jokūbas Bareikis, Valentinas Krulikovskis
Bjanka – Gabrielė Malinauskaitė-Rudzienė
Kozimas – Andrius Povilauskas
Pepė – Julius Žalakevičius, Sakalas Uždavinys

Nuotraukos iš spektaklio

Mieli žiūrovai,

norime Jums dar kartą padėkoti už kantrybę laukiant apsilankymo teatre. 

Informuojame, kad atsižvelgdami į rugsėjo mėn. teisės aktais nustatytus naujus reikalavimus, susijusius su atstumais tarp renginių lankytojų, ir į per didelį įsigijusių žiūrovų skaičių negalime tinkamai suorganizuoti spalio 29 d. 18.30 val. „Girstučio“ kultūros rūmuose, Kaune turėjusio įvykti spektaklio „Tobuli melagiai“ ir esame priversti jį perkelti į 2021 m. gegužės 2 d. 18.30 val.

Nuoširdžiai atsiprašome už nepatogumus. Norime pažymėti, kad rugpjūčio 3 d., kai paskelbėme karantino laikotarpiu turėjusių įvykti renginių naujas datas, vadovavomės kultūros renginių organizavimą reglamentuojančiais teisės aktais, kurie šiuo metu galiojančių reikalavimų nenumatė.

Žiūrovai į 2021 m. gegužės 2 d. 18.30 val. spektaklį bus įleidžiami su tais pačiais bilietais – papildomai jų keisti nereikės.

Jeigu Jums netinka nauja spektaklio data, galite savo bilietus iškeisti į kuponą ne vėliau kaip iki gruodžio 27 d. užpildydami prašymo formą: https://kakava.lt/bilietu-kuponai. Kuponas suteikiamas kiekvienam bilietui atskirai ir galioja 12 mėn. nuo jo išdavimo datos. Atkreipiame dėmesį, kad kuponą bilietų platintojas atsiųs per 30 dienų nuo prašymo užpildymo. Jeigu per 12 mėn. kupono nepanaudosite, galėsite per 14 dienų nuo kupono galiojimo pabaigos kreiptis ir susigrąžinti pinigus.

Atsiprašome už nepatogumus.

DOMINO teatro administracija
 

Visi turi 3 gyvenimus: privatų, viešą ir slaptą.

Nuotykių komedija ,,Tobuli melagiai“, sukurta pagal visame pasaulyje garsų italų režisieriaus Paolo Genovese filmą „Tobuli melagiai“ (angl. „Perfect Strangers“). Šios komedijos sėkmę neabejotinai lemia puikiai atskleista amžina kaip gyvenimas tema – ar artimi žmonės gali gyventi be paslapčių?

Draugų kompanija prie bendro vakarienės stalo nusprendžia pažaisti rizikingą žaidimą. Jie sudeda visus mobiliuosius telefonus ant stalo ir sutaria suskambus telefonui įjungti garsiakalbį ir leisti vieni kitiems klausytis pokalbių bei kartu skaityti gautas žinutes. Juk jie neturi ko slėpti! Bet kiekvienas skambutis ir žinutė atskleidžia vis daugiau meistriškai slepiamų paslapčių, pažinčių ir intrigų. Negi jie visi tokie tobuli melagiai?!

Kviečiame jus pasimėgauti istorija, kuria žavisi milijonai žmonių visame pasaulyje. Filmas „Tobuli melagiai“ jau įtrauktas į Gineso rekordų knygą kaip dažniausiai adaptuotas filmas kino istorijoje.

Kakava.lt: 
https://kakava.lt/pirkti-bilietus/1211/3260

Tre, 2020-01-22 11:47